Опубликовано вчера

Copywriter

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Part-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Suntem în căutarea unui copywriter talentat și creativ pentru a se alătura echipei noastre entuziaste. Avem nevoie de oameni motivați, deschiși la tot ce este nou și gata să-și investească timpul și energia în dezvoltarea companiei noastre.

În 2017 am înființat un startup în Moldova - o academie de IT pentru copii.

Fișa de post

  • Crearea textelor captivante pentru reclame targetate și materiale promoționale.
  • Colaborarea strânsă cu echipa de marketing pentru a înțelege obiectivele și publicul țintă.
  • Adaptarea mesajelor pentru a corespunde identității brandului nostru.
  • Asigurarea coerenței și calității textelor în limbile română și rusă.

 Cerințe:

  •  Vorbitor nativ de limbă română.
  • Fluent în limba rusă.
  • Înțelegerea bună a limbii engleze.
  • Experiență anterioară în copywriting.
  • Creativitate, atenție la detalii și abilități bune de colaborare.
  • Abilități dovedite în crearea textelor care atrag și vând.

 Candidatul nostru ideal:

  • Atenție la detalii, capacitatea de organizare
  • O persoană receptivă și proactivă

 Ce oferim:

  • Program part-time flexibil.
  • Posibilitatea de a lucra remote (de la distanță).
  • Proiect interesant într-o companie internațională
  • Colaborare cu o echipă dedicată și pasionată.

Cum ne găsești:

Scrie-ne pe email cu subiectul «Copywriter» la vlad@impactacademies.com

Trimite CV-ul tău cu 2-3 propoziții despre tine și de ce vrei să te alături echipei noastre

Преимущества

Кофе / чай / снеки

Тимбилдинги

О компании

impact Academies&Camps – детская
IT-академия, где мы обучаем программированию детей от 5 до 17 лет.
Наша цель – помочь детям и подросткам стать не просто потребителями технологий, а их создателями, обучить их цифровой грамотности, информационным технологиям и soft-skills.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, bd. Dacia 23
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?