Опубликовано вчера

Content Creator

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Ești creativ și nu știi ce să faci cu asta?
Vino la noi, căutăm Mega Content Creator.

Pe cine căutăm?
Căutăm un Mega - Tera - Ultra - Super Content Creator
Ne dorim pe cineva creativ, care gândește out of the box.
Cineva de la care să ne inspirăm și să învățăm.

Experiență:
Cu cât mai vastă și mai diversă cu atât mai bine
Este binevenit să ne prezinți un portofoliu cu minim 10 lucrări, dintre care 5 video și 5 foto
Ce responsabilități vei avea?
Vei crea, monta  și edita conținutul așa încât  să corespundă brand book-ului și cerințelor setate de echipa de Marketing.

Detalii:
Vei filma și edita contentul pentru diferite platforme
Vei dezvolta relația dintre noi și client prin content
Vei adăuga culoare, mișcare și originalitate brand book-ului nostru
Vei propune idei trăsnite dar și echilibrate de content
Vei fi atent la detalii și vei propune îmbunătățiri

Ce vei primi:
Salariu mai mult decât atrăgător
Echipă tânără, activă, optimistă gata să te ajute la orice pas
By the way, avem posibilități de instruire și o bibliotecă din care sigur găsești ceva să-ți placă.
Oficiu chiar în centru Chișinăului.
Dulciuri, snack-uri, apă, cafea, ceai și o vorbă bună!

Hai să ne cunoaștem!
Trimite CV-ul tău la adresa : xenia.pascenco@aquatrade-hr.md
Ne poți găsi la nr : [показать номер]079902099

Ключевые навыки
Comunicare Etica în muncă Time Management Lucru în echipa Gândire critică Creativitate Adaptabilitate Design UI/UX SEO/SEM marketing Producția Video

Преимущества

Мобильный телефон

Скидки на продукты / услуги компании.

Tранспортные расходы

Свежие фрукты

Кофе / чай / снеки

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

Гибкий рабочий график

Покрытие расходов на профессиональную сертификацию

О компании

Casa comercială “AquaTrade” este una dintre principalele companii de distribuție din Moldova.
Unul dintre scopurile principale ale companiei este perfectarea încontinuu a sistemului de vânzări directe creat de companie.
În componența CC “AquaTrade” intră 9 filiale teritoriale.
Filialele de bază sunt localizate în orașele Chișinău și Bălți, celelalte aflându-se în alte localități mari din Republica Moldova, ceea face posibilă deservirea eficientă de logistică a tuturor punctelor comerciale din Moldova.
Suprafața totală a încăperilor depozitare constituie peste 10 mii metri pătrați.
Pentru asigurarea activității filialelor sunt utilizate 35 unități de transport de capacitate înaltă. 65 camioane a câte 5-8 tone deservesc punctele comerciale.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?