Опубликовано вчера

Full Time Livrator GLOVO / Curier

Основная информация

Зарплата:
от 20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Образование:
Без образования, Гимназия / Лицей
Oпыт:
Без опыта, Школьники, Студенты
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

CASA CURIERILOR face angajari si ofera vehicule electrice!

Candidatul ideal pentru noi?

  • Dorinta de munca!
  • Implicit vârstă minima de 18 ani;
  • Sa detina un smartphone: Android sau Iphone;
  • Sa fie înarmat cu rabdare și mult ceruta seriozitate;
  • Cheful de plimbare și zâmbete la el constituie un avantaj!

Descrierea postului - ridicarea produselor comandate de către client de la restaurante sau magazinele partenere și livrarea acestora la domiciliul clientilor.

Programul de lucru este flexibil, astfel încât îți poți alege zilele și orele în care dorești sa lucrezi; iar pe lângă asta, plata se face săptămânal. Suna bine, nu?

Sa nu uitam de bonusuri: pentru condiții meteo, indeplinirea orelor cu cerere ridicata și, de asemenea, numărul comenzilor livrate.

Posturile disponibile sunt pe perioada nedeterminata, iar normele de lucru sunt part time - 4h, respectiv full time - 8h

Suntem o echipa fresh si cu muuuulta experienta pe segmentul de delivery. Ne place sa credem despre noi ca gandim profesionist si actionam perfectibil.

OFERIM BONUSURI:

  • TRAINING PLATIT garantat IN PRIMA SAPTAMANA TUTUROR CURIERILOR, INDIFERENT DE EXPERIENTA;
  • BONURI DE MASA PENTRU CURIERII ANGAJATI PE NORMA INTREAGA;
  • CONCURSURI INTRE CURIERI;
  • PETRECERI SI EVENIMENTE;
  • VOUCHERE SI CADOURI.

Mai păstrăm puțin mister și detalii pentru a le discuta direct în momentul în care ne vom cunoaște!

Așteptăm să fim contactați de către tine!

In ziua platii avem pizza, suc si cafea gratis!
Contactează-ne [показать номер]069566651

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?