Опубликовано вчера

Secretara în companie imobiliara cu salariu fix

crown VIP Компания
Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
7 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования, Гимназия / Лицей
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Oportunitate de angajare: Secretară în Companie Imobiliară

Descrierea postului: Compania noastră imobiliară caută o secretară dedicată și eficientă pentru a se alătura echipei noastre. Rolul acestei poziții implică gestionarea eficientă a activităților de birou și oferirea de suport administrativ.

Responsabilități: Gestionarea corespondenței și a apelurilor telefonice Programarea întâlnirilor. Colaborarea cu membrii echipei pentru asigurarea unui flux eficient de informații

Orar de lucru: Luni până vineri, de la ora 08:30 la 18:00

Locație: Botanic , Grenoble 257/1

Experiență: Experiența anterioară în domeniul secretariatului sau administrativ constituie un avantaj, dar nu este obligatorie.

Calități dorite: Abilități bune de comunicare, organizare și atenție la detalii. Cum să aplicați:

Pentru a aplica la acest post, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de email uniqallimobil@gmail.com sau să sunați la numărul de telefon [показать номер]061222429 pentru mai multe detalii. Așteptăm cu nerăbdare să primim candidaturile dumneavoastră .

Ключевые навыки
PC

О компании

Uniqall Imobil — aducem o abordare unică pe piața imobiliară! Suntem o companie inovatoare specializată în vânzarea și închirierea de proprietăți exclusiviste, oferind o experiență de neuitat în industria imobiliară.

Echipa noastră experimentată și dedicată este aici pentru a vă ghida în fiecare pas al tranzacției imobiliare. Indiferent dacă sunteți în căutarea unei locuințe de lux, a unui spațiu comercial sau a unei investiții profitabile, vă vom oferi soluții personalizate și informații actualizate pentru a vă ajuta să luați decizia corectă.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, GRENOBLE 257/1
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?