Опубликовано вчера

Secretar(ă)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Dacă ești o persoană responsabilă și organizată te așteptăm cu drag în echipa noastră!

Cerințe:

  • responsabilitate, disciplină, profesionalism, receptivitate, abilități de comunicare;
  • spirit de echipă;
  • cunoașterea limbilor română și rusă;
  • cunoștințe avansate de operare PC (MS Word, Excel, Internet);
  • competențe de utilizare a echipamentelor de birou (copiator, scaner, imprimantă).

Responsabilități:

  • ținerea lucrărilor de secretariat.

Oferim:

  • un salariu competitiv;
  • pachet social;
  • condiții de muncă confortabile și un mediu binevoitor;
  • șansa de a face parte dintr-o echipă tînără și unită.

Program de lucru: 8:30-17:30 (de luni pînă vineri).

Dacă te regăsești în cele prezentate mai sus te rugăm să expediezi CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică specificată. Dosarele fără fotografie nu vor fi luate în considerare!

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?