Опубликовано вчера

Recruter/specialist resurse umane

Основная информация

Зарплата:
от 7 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Experiență demonstrată în domeniul Resurselor Umane (minim 1 ani).
  • Cunoștințe solide ale legislației privind resursele umane.
  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune interpersonală.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona sarcini multiple.
  • Diploma de licență în domeniul Resurselor Umane sau domeniu relevant.

Condiții de muncă:

  • Pachet salarial competitiv.
  • Oportunități de avansare în carieră.
  • Mediu de lucru dinamic și prietenos.
  • Oficiu amplasat în apropiere de parcul Valea Trandafirilor

Responsabilități:

  • Gestionarea completă a procesului de recrutare, de la elaborarea anunțurilor de angajare până la selectarea candidaților potriviți.
  • Evaluarea și îmbunătățirea constantă a politicilor și procedurilor de resurse umane.
  • Consilierea și oferirea de suport angajaților în probleme legate de resurse umane.
  • Administrarea programelor de training și dezvoltare pentru angajați.
  • Gestionarea eficientă a dosarelor de angajați, asigurând confidențialitatea informațiilor.
  • Colaborarea cu departamentele interne pentru a îmbunătăți comunicarea și mediul de lucru.
Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Vorniceni 3
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?