Опубликовано вчера

Redactor de știri economice la Bani.md

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Companie: Grupul de presă Realitatea

Locația: Chișinău, Moldova

Tipul Postului: Full Time

Responsabilități Principale:

  • Actualizarea portalului de știri economice și de business Bani.md cu informații socio-economice actualizate.
  • Redactarea și publicarea știrilor din conferințe de presă, rapoarte și analize de specialitate.
  • Realizarea de reportaje pentru istorii de succes, inclusiv filmarea interviurilor, realizarea de vox-uri.
  • Participarea activă la evenimente relevante în domeniul economic și de business.

Cerințe:

  • Experiență în domeniul jurnalismului sau al comunicării.
  • Cunoștințe și interes pentru domeniile economie și business.
  • Abilități excelente de redactare și comunicare.
  • Flexibilitate și disponibilitate pentru participare la evenimente.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic.
  • Dezvoltare profesională continuă.
  • Pachet salarial competitiv.

Cum să Aplicați: Trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa de e-mail: Contact@realitatea.md

Termenul Limită pentru Aplicare: [показать номер]31.01.2023

Alte Informații: Bani.md este cel mai important portal de știri economice și de business din Republica Moldova, parte a grupului de presă Realitatea, dedicat să ofere informații actualizate și informații relevante în domeniul economic.

О компании

Hai salut,

Noi suntem grupul Realitatea și obiectul muncii noastre ești chiar tu, ca să fii informat corect, rapid și despre toate.

Ca să reușim, împreună, caută la televizor canalul R LIVE TV, sau pe online ne găsești pe Realitatea.md, rlive.md, bani.md, rupor.md și moldovalive.md.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?