Недавно опубликовано

Profesor/profesoară de desen/pictură pentru copii filiala Ciocana

Основная информация

Зарплата:
от 3 000 MDL
Вид занятости:
Part-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Vibe Academy filiala Hîncești angajează studenți sau absolvenți de profil pentru a susține cursuri de desen/pictură pentru copii la Vibe Academy.

Programul de lucru este flexibil. Exista posibilitatea de a lucra doar în weekenduri sau în timpul săptămânii în a doua parte a zilei (part-time).

Predare de la nivel de inițiere a lecțiilor de desen pentru copii de vârsta 5-12 ani.

Cerințe:

  • absolvent/ă sau student/ă a unei Universități de Arte sau colegiu de Arte;
  • aptitudini de lucru cu copiii de vârsta 5-12 ani;
  • seriozitate;
  • fire dinamică.

Ce oferim:

  • Orar flexibil la alegere ce permite o combinare cu alt job (în timpul săptămânii după ora 17:00 sau sâmbătă/duminică după ora 10:00);
  •  Oportunități de dezvoltare profesională continuă;
  • Instruire și mentorat din partea companiei.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail info@vibe.md cu mențiunea „Profesor Desen la filiala Hîncești”

Отправить резюме

О компании

Întreprinderea Socială „Vibe Academy” S.R.L. vine să vă propună cursuri actuale pentru a dezvolta o generație a viitorului, competentă pe piața muncii. Echipa acesteia fiind tineri practicieni cu experiență în spate ce pot explica pe înțelesul copiilor cursurile oferite de Academie, atunci chiar când pare imposibil și extrem de complicat.

Programul este creat de noi si este unul individualizat, bazat pe sarcini, activități practice și de joc prin care elevii vor îndrăgi domeniile din care fac parte cursurile oferite de Academie, la fel ca profesorii acestei echipe.

Vibe Academy – Tot ce îți imaginezi, poate fi real!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, Mircea cel Bătrân 34/6
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?