Недавно опубликовано

Content manager

Основная информация

Зарплата:
12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Căutăm un coleg pasionat de conținut care să se alăture echipei noastre! Nu este nevoie de experiență sau studii superioare, dar trebuie să ai o dorință arzătoare de a învăța, a munci și de a obține rezultate. Dacă ești orientat spre performanță, ai locul tău în echipa noastră!

Ce oferim:

  • Salariu fix + Bonusuri de performanță
  • Oficiu modern cu energie pozitivă
  • Șef deschis și înțelegător, colegi tineri și prietenoși, atmosferă propice pentru performanță
  • Dezvoltare profesională și posibilitatea de avansare rapidă, în funcție de merit ;)

Responsabilitățile tale vor include:

  • Analiza și adăugarea informațiilor despre produse pe site
  • Gestionarea, actualizarea și redactarea conținutului de pe site-ul companiei
  • Raportarea săptămânală și lunară a indicatorilor de performanță

Dacă simți că ești potrivit pentru acest rol și vrei să faci parte din echipa noastră dinamică, așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem! Trimite-ne CV-ul tău și o scurtă prezentare la rimobelceo@gmail.com și hai să construim împreună succesul nostru!

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Șoseaua Muncești 137
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?