Недавно опубликовано

Manager de vânzări

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее специальное
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Angajăm persoană activă care ușor stabilește contact cu clienții, cu experiență în vânzări, receptivă și atentă la necesitățile Clientului. Cunoștințe în decorare și gust estetic constutuie avantaj!

Oferim:
- pachet social complet,
- dezvoltare profesională (participarea la traininguri și cursuri specializate),
- telefon de serviciu și compensarea cheltuielilor mobile,
- salariu fix + % din vânzări.

Cerinte fata de candidati:
- Abilitati de a negocia: de a intra in contact, mentine si incheia discutii,
- Cunoasterea limbii romana obligatoriu, rusa constituie avantaj,
- Responsabilitate, comunicabilitate,
- Rezistenta la stres, orientare spre clientela,
- Experienta in domeniul vinzarii obligatoriu,
- Cunoașterea calculatorului.

Candidatii care corespund cerintelor descrise pot expedia CV-ul la adresa bujnitavictoria@gmail.com cu atasarea obligatorie a fotografiei personale!!!!
Mai multe detalii le puteti afla la numarul de contact [показать номер]068418088.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Strada Nicolae Zelinski 11
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?