Опубликовано вчера

Electrician in Belgia

crown VIP Компания
Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
2 200 EUR
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Бельгия, За границей

Описание вакансии

Ești electrician cu experiența si esti interesat de un loc de munca in Belgia ? Noi iti putem oferi job-ul dorit chiar daca nu detii documente romanesti!

Descrierea postului

  • Experienta cu instalațiile electrice;
  • Tragerea cablurilor electrice;
  • Construirea și conectarea tablourilor electrice.

Candidatul ideal

  • Calificare profesională - electrician;
  • Experienţă în domeniu;
  • Simţ practic și foarte dezvoltat, îndemânare, precizie;
  • Carnet de conducere categoria B - este un plus;
  • Comunicați în limba engleză sau franceză la nivel conversațional.

Beneficii

  • Contract belgian de muncă și salariu în funcție de experiența
  • Decontarea primului drum din Moldova în Belgia în valoare de maxim 150 euro, în funcție de costul transportului ales de dumneavoastră
  • Al 13-lea salariu
  • Bani de vacanță
  • Asigurare medicală
  • Zile legale libere plătite
  • Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru dumneavostra, va vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii, pentru a ne asigura că sunteti mulțumit de noua schimbare.

О компании

Compania Accent este expertul de recrutare numărul 1 care se axează pe angajări pe termen lung în Belgia.

Cu cele 300 de birouri, compania Accent are cea mai extinsă rețea de birouri din Belgia. 1.000+ angajați pasionați ajută peste 18.000 de persoane să-și găsească un loc de muncă în fiecare zi. Accent este o companie specializată în Resurse Umane, un grup format din 14 sucursale specializate active în cadrul Resurselor Umane.

Din 1995, compania Accent s-a distins prin abordarea profesională și prin oferirea de locuri de muncă care oferă perspectivă în ceea ce privește un contract permanent. Compania Accent are o cultură corporatistă tânără și dinamică în combinație cu o atitudine rațională și o mentalitate pozitivă.

Compania Accent a fost aleasă drept „Un loc de muncă excelent” timp de 17ani la rând. În cadrul companiei Accent există departamente specifice de specialitate, cum ar fi Construcții, Vânzare cu amănuntul, Logistică și Relații externe.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?