Опубликовано сегодня

Tehnician electric si automatizari/ Техник по автоматизации и электрики

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerinţe fată de candidat:

  • Studii medii de specialitate sau superioare în domeniul constructiei/ instalatiilor electrice
  • Experienţa nu este necesara.
  • Cunoasterea limbilor rusa, romina
  • Cunoştinţe în coordonarea de proiecte şi echipe va constitui un avantaj
  • Operare PC (Excel, Word), cunoasterea softurilor Autocad va constitui un avantaj
  • Şofer categoria B obligatoriu
  • Calitati personale: comunicabil, responsabil

Compania oferă:

  • Munca interesantă si un colectiv prietenos;
  • Salariu atractiv, plus bonusuri in dependenta de rezultate!
  • Pachet social;
  • Posibilitatea creşterii profesionale;
  • Mașină de serviciu

Candidatii interesati sunt rugati sa trimita CV-ul la adresa: cristehgaz@mail.ru sau se telefoneze pe nr. [показать номер]078584586/ [показать номер]076867509

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?