Опубликовано вчера

Analist baza de date furnizori, Chisinau

crown VIP Компания

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Suntem în căutarea unui profesionist motivat pentru a se alătura echipei noastre din Chișinău în calitate de Administrator baza de date furnizori  (Operator Date) cu cunoștințe avansate de Limba Franceză.

Candidatul ideal va fi responsabil de verificarea și prelucrarea datelor furnizorilor, administrarea informațiilor în sistemul CRM și realizarea rapoartelor periodice pentru a monitoriza evoluția indicatorilor.

Principalele tale misiuni vor fi:

  • Administrarea datelor furnizorilor din sistemul informatic CRM;
  • Verificarea corectitudinii fișelor furnizorilor (coduri fiscale, adrese, activitate, catergorii de produse);
  • Realizarea rapoartelor zilnice, săptămânale și lunare pentru a urmări evoluția diferiților indicatori pe care îi furnizează clientului;
  • Crearea, menținerea și furnizarea de informații prin rapoarte și prezentări (Excel și PPT);
  • Asigurarea comunicării eficiente cu departamentele operaționale;
  • Respectarea termenelor limită.

Iar pentru a reuși în această misiune vei avea nevoie:

  • Cunoștințe de Limba Engleză și/sau Franceză;
  • Competențe tehnice: Excel – nivel mediu, Power Point, Word, CRM;
  • Abilitati analitice;
  • Atentie la detalii;
  • Orientare spre rezultate.

Și pentru că valorificăm implicarea ta și dorința de-a învăța, oferim următoarele beneficii:

  • Tichete de masă;
  • Training inițial și asistență pe perioada de integrare;
  • Oportunități reale de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de echipe internaționale de succes;
  • O zi liberă de ziua ta de naștere;
  • Oportunitatea de activare într-o companie internațională, cu sedii în 8 țări;
  • Posibilitatea de participare la activități, concursuri, animații în cadrul diverselor proiecte HR.

Преимущества

Мобильный телефон

Кофе / чай / снеки

Талоны на питание

Зона отдыха

Командировки

Курсы иностранных языков

Tренинги

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

VEO Worldwide is a B2B services provider, based in Europe, with 17 years of activity. In 2006, when NOZ (the European clearance leader) started its expansion within Eastern Europe and Africa, VEO quickly fell in love with its vision and agile environment, always pushing things to discover more of this amazing business of clearance and responsible economy. Hence, we've added our own dynamic culture and mindset to everything we embraced from NOZ.

We constantly search for solutions to help business owners capitalize on their unsold stocks (past collections, short expiry products, cancelled orders) and become efficient.

With all of that, VEO is consolidating its brand based on engagement, transparency, solidarity, constant improvement and competence.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, Bd. Grigore Vieru, Nr 18 A
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?