Опубликовано вчера

Agent imobiliar cu si fara experienta

Основная информация

Зарплата:
от 1 000 EUR
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Образование:
Без образования, Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Echipa ALFA IMOBIL are nevoie de un om ambițios și hotărât ca tine! Dacă ești o persoană sociabilă, gata de acțiune, care își dorește venituri direct proporționale cu munca depusă, atunci te invităm să te alături echipei noastre!

Oferim:

  • procent motivant de comision în funcție de tranzacțiile efectuate;
  • libertate de a-ţi organiza programul așa cum dorești;
  • traininguri gratuite

Iar pe lîngă aceasta ,o să ai parte de suportul și îndrumarea membrilor din biroul nostru pentru a ne asigura ca povestea ta alături de noi o să fie cu succes!

Te vrem în echipa Alfa Imobil!

Contactează-ne Acum la numarul indicat sau expediaza CV-ul la e-mail: alfaimobil.md@gmail.com

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, strada Mesterul Manole
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?