Опубликовано вчера

Salvamar

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Cerințe: Dacă ești un bun înotător și poți efectua operațiuni pentru a preveni accidentele la ștranduri și piscine, posezi tehnici de acordare a primului ajutor și ești doar ochi și urechi la ce se întâmplă în jurul tău atunci noi oferim:

Condiții de muncă:

  • Lucru într-o echipă de oameni care își iubesc meseria!
  • Plata la timp a salariului.
  • Programul de lucru este convenabil.
  • Alimentație gratuită.
  • Transport public gratuit.

Folosește-ți șansa de a lucra într-un proiect internațional!

CV-ul tău va fi revizuit în termen de 1 zi. Trimite CV-ul tău la hr@aquacity.md și te vom contacta. Telefon: [показать номер]079 88 22 99

Отправить резюме

О компании

VARA VARA nu e un simplu complex cu piscine și tobogane, este un adevarat  oraș al divertismentului.

Un proiect unic acest gen din Moldova, care ridica standardele  distractieu si relaxarii alaturi de prietenii si familia ta!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, str. Mihai Sadoveanu 42/2
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?