Недавно опубликовано

Muncitori în secția de producere a agenției de publicitate

Основная информация

Зарплата:
12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

ANGAJĂM SPECIALIST ÎN PRODUCȚIE PUBLICITARĂ.
Ce trebuie să faci ?

  • Să cunoști procesul de asamblare a producției publicitară ( litere, boxe volumetrice și panouri din placaj compozit )
  • Lucru cu pelicula Oracal la nivel .
  • Să fii gata pentru a munci în teren.

Cerințe:

  • Experiență în domeniu minimum 1 an.
  • Disciplină , punctualitate și responsabilitate.

Ce îți oferim noi ?

  • Angajare oficială;
  • Personal tânăr și prietenos; - Program de lucru : cinci zile in săptămâna
  • Salariu achitat la timp

Ne poți trimite CV-ul tău la adresa de e-mail: city-lights.adv@mail.ru Sau să faci legătură directă pe număr de contact +(373)[показать номер]78993956.

О компании

Avem o gamă largă de servicii și produse publicitare de calitate, fie ele clasice sau inovative. Oferim profesionalism, viteza de execuție și asigurarea unei colaborări excepționale, prin implicarea completă în proiecte, a căror dezvoltare se realizează ținând cont în permanență de necesitățile celor cărora li se adreseaza.

Suntem o agenţie de publicitate din Chişinău, Republica Moldova, formată din cei mai buni specialişti în producerea şi managementul publicitătii indoor & outdoor.

Oferim produse și servicii de calitate la prețuri competitive, iar relațiile excelente cu clienții au fost întotdeauna avantajul nostru cheie. De asemenea, oferim consultanța gratuită pentru tipurile de produse și servicii disponibile în bugetul dumneavoastră.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?