Опубликовано вчера

Manager vânzări in companie de publicitate

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Compania anunţă concurs de suplinire a postului vacant de manager-vinzari in companie de publicitate.

Principalele cerinti pentru aceasta functie:

  • Aptitudini excelente de comunicare, lucru în echipă;
  • Exprimare clară a ideilor, convingător și accesibil;
  • Cunoasterea unui program de grafica (corel & ilustrator);

Responsabilităţi:

  • Dezvoltarea și lansarea campaniilor de publicitate pentru Google Ads, Facebook
  • Presectarea pieței si identificarea de noi clienți;
Контент-менеджер
  • Mенеджеров по работе с клиентами
  • Разработка и запуск рекламных кампаний Google Ads, Facebook,
  • Коммуникабельность;
  • Знание компьютерных программ COREL Draw и аналогичных.
Отправить резюме

О компании

Scopul nostru este de a căuta şi dezvolta noi materiale şi tehnologii pentru a putea acoperi o gamă cât mai variată de produse pentru a satisface cele mai exigente cerinţe ale clienţilor nostri.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Căpriana 54/2
Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?