Опубликовано вчера

Administrator în restaurant Salat

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Скулянка

Описание вакансии

Ești o persoană organizată și atentă la detalii? Avem pentru tine job-ul perfect! Te invităm în cea mai energică, prietenoasă și bine remunerată echipă.

Cerințe față de candidat:

  • Experiența de muncă în calitate de manager, cel puțin 6 luni
  • Cunoașterea limbii de stat și  rusă
  • Abilități de utilizare a MS Office, binevenit 1C
  • Calități organizatorice și de comunicare
  • Calități de lider, orientare spre rezultat

Responsabilități

  • Coordonarea  și formarea echipei de chelneri
  • Instruirea și motivarea echipei
  • Efectuarea comenzilor de produse necesare restaurantului

Oferim:

  • Pachet social deplin
  • Perspective de creștere profesională
  • Formare profesională din contul companiei
  • Salariu peste media pieței
  • Stabilitate și încredere în viitor

Требования к кандидату:

  • Опыт работы  менеджером, администратором  не менее 6 месяцев
  • Знание государственного языка и русского языка
  • Умение пользоваться MS Office, приветствуется 1С.
  • Организаторские и коммуникативные навыки
  • Лидерские качества, ориентация на результат

Обязанности:

  • Координация и обучение команды официантов
  • Обучение и мотивация команды
  • Оформление заказов на продукцию, необходимую ресторану

Мы предлагаем:

  • Полный социальный пакет
  • Перспективы профессионального роста
  •  Oбучение за счет компании
  • Привлекательная зарплата
  • Стабильность и уверенность в завтрашнем дне.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la hr@salat.md sau apelând [показать номер]068688341 / [показать номер]069870480 și indicați în subiectul scrisorii postul vacant pentru care aplicați.

Vom fi bucuroși să luăm în considerare candidatura dvs. și să vă contactăm pentru un interviu.

Отправить резюме

О компании

Aflat deja în 5 orașe din Republica Moldova, restaurantul SALAT este o locație cu un decor original, produse de calitate inaltă și o bucătărie remarcabilă. Suntem destinația perfectă pentru gurmanzi.
Compania noastră pune accent pe dinamism, calitate și loialitate.
La etapa actuală suntem in continuă expansie pentru a fi mai aproape de client și a oferi noi oportunități de angajare. Daca ești o persoană responsabilă , energică și cu atitudine pozitivă atunci te așteptăm in echipa noastră de vis!

Suntem “Alimer Comerţ” o companie prosperă în Moldova!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, str. Burebista 40/2
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?