Опубликовано вчера

Contabil - casier

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Cerințe:

  • Studii superioare economice în domeniul contabilității;
  • Experienţă în domeniu;
  • Cunoştinţe temeinice de operare PC (1C, Excel);
  • Cunoștințe solide în domeniul legislației privind standardele contabile, codul fiscal;

Oferim:

  • Salariu motivațional;
  • Pachet social integral;
  • Oportunități de dezvoltare într-un mediu profesionist.

Responsabilități:

  • Încasarea mijloacelor bănești, lucrul cu aparatul de casă și control;
  • Eliberarea mijloacelor bănești din caserie pe diverse tipuri de operațiuni inclusiv achitarea despăgubirilor de asigurare pe toate tipurile de asigurări, servicii comunale;
  • Întocmirea deconturilor de avans și achitarea acestora;
  • Primirea dărilor de seamă cu încasarea primelor de asigurare și calculul comisionului agenților de asigurare;
  • Efectuarea inventarierii a mijloacelor bănești;
  • Repartizarea primei încasate pe contracte de asigurare;

Program de lucru: de luni până vineri, între orele 09:00 - 18:00, pauză de masă între orele 13:00 - 14:00.

Dacă doriți să faceți parte din echipă, vă invităm să aplicați CV-ul Dvs. la adresa de email: office@transelit.md.

Преимущества

Бонусы и премии

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?