Недавно опубликовано

Administrator Companie

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Аэропорт, Кишинёв, Ставчены , Телецентр, Чеканы, Чореску

Описание вакансии

Cerințe: Studii superioare sau post universitare, cunoasterea fluenta a limbilor romana sau engleza

Competente personale:

  • sa aiba insusiri de personalitate: seriozitate/responsabilitate, loialitate, hotarare, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva, sa aiba calitati psihice necesare (spirit de observatie, rabdare, viteza de reactie, capacitate de orientare in spatiu, capacitate de comunicare etc.);
  • sa nu aiba antecedente penale
  • sa fie apt din punct de vedere medical

Atributii

  • Sarcinile de serviciu obligatorii, reprezentand 100% din norma de baza corespunzatoare unei parti de 100% din salariul de baza.
  • este direct raspunzator de indeplinirea intocmai a atributiilor si prevederilor sarcinilor de serviciu stabilite in prezenta fisa
  • este direct raspunzator de pastrarea bunurilor materiale sau de alta natura pe care le are in gestiune;
  • este direct raspunzator de protectia datelor cu caracter personal.
Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?