Опубликовано сегодня

Administrator Turism la Vinaria Chateau Cojusna

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Страшены

Описание вакансии

Cerințe:

  • Abilități de comunicare eficientă și negociere;
  • Abilități  în planificare și organizare;
  • Gîndire analitică, atenţie la detalii;
  • Cunoșterea limbii engleze  constituie un avantaj;
  • Experienta in domeniul turismului minim 5 ani.

Condiții de muncă:

  • Salariu fix stabilit la interviu;
  • Posibilitatea de a colabora cu echipe din cadrul complexului Chateau Cojusna;
  • Proiecte interesante de dezvoltare.
  • Colectiv tinar,prietenos.

Responsabilități:

  • planificarea, organizarea și coordonarea programelor turistice interne (excursii, circuite, programe de week-end pentru grupuri sau turiști individuali);
  • conduce echipa de ghizi din subordine;
  • promovarea programelor, ofertelor și pachetelor turistice ale companiei către clienți;
  • participarea la organizarea și coordonarea diferitelor evenimente speciale;
  • administrarea bazei de clienți;
  • creează și realizează conceptele de evenimentele turistice;

Loc de muncă: sat. Cojușna, str. Mecanizatorilor 1

Selectarea candidaților este efecuată în temeiul CV cu fotografie, care se expediază pe adresa electronică: info@migdal.md;hr@migdal.md

Contacte: [показать номер]068026656; [показать номер]060284485.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?