Недавно опубликовано

Muncitori in constructii /renovari pe teritoriul Frantei

Основная информация

Зарплата:
от 2 000 EUR
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
За границей, Франция

Описание вакансии

Cerințe:

  • Experienta in domeniu
  • Atent, responsabil, gandire logica , punctualitate , predispus spre instruire ;
  • Detinerea actelor RO;
  • Detinerea permisului de conducere cat.B si/sau C;
  • Limba franceza -constituie un avantaj;
  • Angajare minima pe un termen de 1 an;

Asiguram:

  • Angajarea oficiala conform legislatiei FR;
  • Posibilitatea de crestere a salariului;
  • Instruire profesionala;
  • Dotare tehnico-materiala la cel mai inalt nivel;
  • Automobil pentru deplasari de serviciu;
  • Asigurare medicala;
  • Cazare (contra-cost);
  • Activitati de divertisment pe timp de week-end;

Nr de contact: [показать номер]067644527

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?