Опубликовано вчера

Șlefuitor la fabrică de mobilă

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 9 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Fii parte din echipă!
Suntem o echipă tânără, perseverentă, orientată spre rezultate, în care fiecare membru este important și apreciat. Punem accent pe colaborare, susținere reciprocă și împărtășirea cunoștințelor. Împreună cu noi vei avea posibilitatea să crești, să te dezvolți și să fii sigur în ceea ce faci.

Responsabilități:

  • șlefuirea primară pregătitoare a materialelor (MDF, furnir, lemn masiv);
  • șlefuirea intermediară a grundurilor de poliuretan și de polietilenă;
  • șlefuirea la ШЛПС utilaj
  • șlefuirea a elementelor decorative

Cerințe:

  • cunoașterea tehnologiei de șlefuire a diverselor materiale;
  • cunoașterea particularităților șlefuirii diferitelor tipuri de grunduri;
  • capacitatea de a lucra cu diferite chituri.

Condiții:

  • program de lucru full time;
  • încăpere încălzită , WC , dus , vestiar , ceai cafea etc
  • сolectiv prietenos
  • posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte interesante și mereu diferite;
  • Salariu atractiv. Cel mai mare tarif pe lucru realizat din Republică !!!

Преимущества

Кофе / чай / снеки

Бонусы и премии

Оплата жилья в случае переезда

О компании

Fabrica de mobilă Tehnostil activează de 24 ani pe piața republicii. Colectivul se bucură de cele mai bune tarife pe lucru executat de pe piață, comenzi pe 7 luni înainte si respect din cadrul administrației. Fii parte a echipei Tehnostil si dezvoltăte pe plan profesionalist.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, str. Vadul Bicului 32
Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?