Опубликовано вчера

Șef, Serviciul promovare a produselor Retail

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități:

  • Promovarea produselor creditare și necreditate retail (carduri bancare și servicii la distanță, asigurări, produse pasive, etc);
  • Analiza și evaluarea necesităților clienților persoane fizice la procurarea produselor retail, efectuarea studiului de competitivitate pe piață, participarea la activități de evaluare a calității deservirii clienților în sucursalele băncii;
  • Elaborarea metodelor de promovare și marketing a produselor retail, dezvoltarea canalelor existente pe vânzări;
  • Instruire și suport specialiștilor sucursalelor băncii în vânzarea și promovarea produselor retail.

Cerințe/Abilități:

  • Studii superioare cu profil economic;
  • Experiența de activitate în domeniul vânzărilor produselor bancare va constitui un avantaj;
  • Utilizator încrezut PC;
  • Responsabilitate, organizare și atenție la detalii;
  • Abilități de comunicare și negociere;
  • Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă.

Ce oferim:

  • Cursuri gratuite de formare si dezvoltare profesională;
  • Ajutor material pentru evenimente speciale;
  • Prima de performanță;
  • Vineri - zi de lucru cu program de muncă redus;
  • Pauză dulce cu ceai si biscuiți;
  • Echipă dinamică si ambițioasă.
Ключевые навыки
Comunicare Lucru în echipa Creativitate Excel Analiza datelor

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
5 star star star star star 1 отзыв
Lilia Balcanu
5 star star star star star
02 Апреля 2023
Balcanu Lilia
0

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?