Опубликовано вчера

Agent de Vânzări Directe in regiuni - Panouri solare

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Part-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Отачь, Анений-Ной, Бельцы, Бессарабка, Бричаны, Вулканешты, Глодяны, Джурджулешты, Дондюшаны, Дрокия, Единец, Кагул, Калараш, Кантемир, Каушаны, Комрат, Криуляны, Леова, Магдачешты, Ниспорены, Окница, Оргеев, Резина, Рышканы, Сороки, Страшены, Сынжерей, Тараклия, Теленешты, Унгены, Фалешты, Флорешты, Хынчешты, Чадыр-Лунга, Чимишлия, Шолданешты, Яловены

Описание вакансии

Despre Noi:
Compania Elenergy este unul din liderii în domeniul energiei solare în Republica Moldova, oferind panouri fotovoltaice de calitate premium și servicii de construcție a stațiilor solare la cheie pentru clienți. Ca unul dintre cei mai mari importatori de echipamente solare din țară, ne mândrim cu utilizarea celor mai bune tehnologii și cu angajamentul nostru de a oferi soluții durabile și economice. Cu o echipă experimentată și echipamente de ultimă generație, ne concentrăm pe satisfacția clienților și pe contribuția la dezvoltarea sustenabilă a Moldovei. Suntem mândri să fim importatori de încredere pentru peste 200 de proiecte finalizate pe teritoriul Republicii Moldova. Suntem situați în Chișinău și la moment căutăm un reprezentant în localitatea ta.

De cine avem nevoie?

  • Căutăm manageri de vânzări directe în fiecare localitate din Republica Moldova, dornici să se alăture echipei noastre și să promoveze serviciile noastre de construcție a stațiilor fotovoltaice la cheie. Dacă ești un comunicator talentat, pasionat de energie solară și dorești să aduci beneficii economice comunității tale, suntem locul potrivit pentru tine.

Avantaje:

  • Potențial financiar excelent: Ai șansa de a câștiga comisioane atractive din vânzările tale, având posibilitatea pe viitor de a deveni partener regional(în cazul unor rezultate excepționale) și de a-ți construi propria afacere de succes.
  • Curs de instruire complet: Oferim un curs de instruire complet și atestare după curs, astfel încât să devii un expert în domeniul energiei solare.
  • Vanzarea unui produs practic fără concurentă în regiunea ta și cu o mulțime de clienți potențiali(toți oamenii care au casa pe pamant și majoritatea afacerilor cu clădire proprie)
  • Impact pozitiv asupra comunității: Contribui la dezvoltarea sustenabilă a Moldovei, ajutând clienții să economisească energie și bani, și să reducă amprenta de carbon.
  • Suport profesional: Beneficiezi de suportul unei echipe experimentate care îți poate răspunde la orice întrebări care vor apărea pe parcurs.
  • Produse de calitate: Lucrezi cu cele mai bune echipamente disponibile, inclusiv panouri solare tier 1, sisteme de prindere de aluminiu și inox, și invertoare de la branduri de încredere.
  • Program de munca flexibil.
  • Ești complet liber. Acest job poate fi, de asemenea, combinat cu un alt job al unui agent de vânzări care deja vinde alte produse sau servicii cu ieșirea la fața locului la clienți.
  • Posibilitate de a castiga decent la tine acasă fără a părăsi familia și a pleca peste hotare. Noi sincer credem în potențialul țării noastre și credem ca avem foarte mulți oameni talentati si harnici in satele si orasele Moldovei.

Responsabilități:

  • Promovarea serviciilor noastre de construcție a stațiilor fotovoltaice la cheie în localitatea ta.
  • Identificarea și contactarea potențialilor clienți.
  • Ieșirea la fata locului la clienți și vanzarea la obiect.
  • Consilierea clienților cu privire la soluțiile potrivite pentru nevoile lor energetice.
  • Colaborarea strânsă cu echipa noastră pentru a asigura satisfacția clienților.
  • Încheierea contractelor.

Cerințe:

  • Abilități de comunicare excelente și dorință de a lucra direct cu clienții.
  • Experiența anterioara in vanzari.
  • Motivație și ambiție de a atinge obiectivele.
  • Cunoștințe de bază despre energie solară (experiența în domeniu este un avantaj).
  • Aspect fizic plăcut și un limbaj corect și coerent.
  • Limbile rusă și română cunoscute la perfecție.
  • Automobil personal și disponibilitatea pentru deplasări în raionul tau.
  • Dacă ești pasionat de energie solară și dorești să faci parte din echipa noastră dinamică, te invităm să aplici și să devii un agent de vânzări directe în localitatea ta. Oportunitatea ta de a contribui la viitorul energetic durabil al Moldovei începe aici.

Cum să Aplici:

Alătură-te echipei noastre și fii parte din schimbarea către un viitor mai luminos și mai durabil!

О компании

Bine ați venit la Elenergy - Partenerul Dvs. în Energie Verde

La Elenergy, suntem mândri să fim pionieri în revoluția energetică din Republica Moldova, aducând lumina soarelui în case și afaceri. Avand sediul în Chișinău suntem unul din lideri în furnizarea de panouri fotovoltaice de calitate premium și accesorii pentru stații fotovoltaice, precum și în construirea acestora la cheie.

Despre Noi:

Suntem recunoscuți pe scară largă ca unul dintre cei mai mari importatori de produse fotovoltaice de primă clasă în Republica Moldova. Ne distingem prin utilizarea exclusivă a celor mai avansate utilaje, panouri solare de nivelul 1, sisteme de prindere din aluminiu și inox de cea mai înaltă calitate, precum și invertoare de renume mondial, testate și validate în timp. Echipa noastră de instalatori are o vastă experiență de peste 5 ani în montarea cu succes a stațiilor fotovoltaice, inclusiv proiecte rezidențiale și comerciale în diverse regiuni din Europa.

Ce Facem:

La Elenergy, oferim soluții complete pentru cei care doresc să abordeze economisirea energetică și sustenabilitatea cu seriozitate. Asigurăm instalarea la cheie a stațiilor fotovoltaice, atât pentru clienții casnici, dornici să economisească pe factura de energie, cât și pentru clienții comerciali, care își doresc să optimizeze costurile și să contribuie la protejarea mediului.

De ce să lucrați cu noi:

  • Inovație și Calitate: Suntem angajați să aducem cele mai bune tehnologii și produse în Republica Moldova, asigurându-ne că fiecare proiect este la standardele de excelență.
  • Sustenabilitate și Mediu: Ne pasă de mediul înconjurător și ajutăm clienții noștri să reducă amprenta de carbon și să economisească resursele naturale prețioase.
  • Echipă Experimentată: Suntem mândri de echipa noastră de specialiști cu o vastă experiență în domeniu, gata să ofere consultanță și să implementeze cele mai bune soluții.
  • Impact Social: Contribuim la creșterea comunităților locale și la dezvoltarea durabilă a regiunilor din Republica Moldova.

Căutați Oportunități?

Suntem mereu în căutare de talente noi pentru a se alătura echipei noastre dinamică. Dacă sunteți pasionat de energia verde, tehnologia solară și aveți dorința de a face parte dintr-o companie care face diferența, așteptăm cu nerăbdare să aflăm mai multe despre voi.

Explorați oportunitățile noastre de carieră și alăturați-vă Elenergy pentru a face parte dintr-o echipă dedicată, care transformă Moldova într-un loc mai luminos și mai sustenabil.

Alătură-te Revoluției Solare! Alege Elenergy!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?