Опубликовано вчера

Сonsultant vânzări sala de vânzare CRAFTI PORTMALL Ciocana

Основная информация

Зарплата:
от 11 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Responsabilități:

  • vânzarea mărfurilor;
  • deservirea cumpărătorilor cu utilizarea tehnicilor de vînzare stabilite;
  • menșinerea ordinii în sală de vânzare.

Cerințe:

  • fluență în limbile română și rusă;
  • orientare către client și bune abilități de comunicare;
  • cunoștințe de operare PC;
  • pasiunea pentru arta manuală constituie un avantaj;
  • experiență în domeniul vînzărilor de cel puțin 3 luni - jucării, mărfuri pentru copii, birotica, mărfuri pentru creativitate;
  • un nivel înalt de cultură generală.

Condiții de lucru:

  • salariu în mărime de la 11000 lei
  • TANSPORT GRATUIT până la Ciocana, Râșcani, Poșta Veche
  • program de lucru în ture, 3-4 zile de lucru/2 zile de odihnă (apx. 20 schimburi pe luna);
  • pachet social;
  • condiții de muncă excelente și un colectiv binevoitor.
  • Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică de mai jos sau să ne contacteze la numărul de telefon indicat.

Преимущества

Скидки на продукты / услуги компании.

Рабочая форма

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

Retea de magazine de creație, articole școlare CRAFTI

Retea de magazine jucării pentru copii JUCARENIA

Rețea de magazine haine și încălțăminte pentru copii KIDBERRY

Produse pentru birou SUPEROFFICE.md

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?