Недавно опубликовано

Șofer

Основная информация

Зарплата:
12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Angajam sofer-manager . Salariu 12000 lei!

[показать номер]72995266" data-category="6146" data-subcategory="6211">
Cerințe:
  • Permis categoria B;
  • Responsabilitate, punctualitate și organizare în lucru;
  • Experiență minim 2 ani într-o funcție similară.
Beneficii:
  • Loc de muncă stabil;
  • Salariu de 12000 lei;
  • Pachet de documente sociale;
  • Transport de lucru: autocamion Mercedes Sprinter 616, autoturism Renault Kangoo
  • Grafic de lucru: Luni-Vineri 08:00-18:00,
  • Prinz 12:00-13:00,
  • Sambata 08:00-13:00 Duminica-zi de odihna.
Pentru detalii va rugăm să sunați la nr de telefon [показать номер]069529038 sau expediati CV-ul D-vstra pe adresa de email
Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?