Опубликовано вчера

Sofer TIR

Основная информация

Зарплата:
2 100 EUR
Вид занятости:
Full-time
Город:
Бельцы, Ботошани, Галац, Дрокия, Кагул, Кишинёв, Румыния, Рышканы, Сучава, Тирасполь, Фалешты, Яссы

Описание вакансии

Oferim:

  •  pachet social
  •  salariu de la 2100€
  •  peste 40 de camioane noi, Euro 6, cutie de viteze automată, cu super dotări pentru comoditățile conducătorului
  •  Cartela SIM+ internet inclus, lunar
  •  transport inclus cu Sprinter propriu an. 2019
  •  bonusuri și premii - stagiere practică și teoretică

Cerințe:

  •  act de identitate european
  •  carnet de conducere, categoria C+E - CPC sau CPI
  •  card tahograf digital
Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?