Недавно опубликовано

Operator Call Centru (studenți)

AXIOMA
5 star star star star star 1 отзыв
AXIOMA

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Part-time
Образование:
Без образования, Гимназия / Лицей, Высшее
Oпыт:
Без опыта, Школьники, Студенты
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Când ești la facultate, banii nu sunt niciodată de ajuns, iar angajatorii cer mereu experiență. Înțelegem cât de dificil poate fi din acest motiv venim în ajutorul tău!

Dacă ești student și îți dorești un job part-time sau full-time, în prima sau a doua partea  a zilei (în funcție de programul tău) poți aplica pentru poziția de Operator Call Centru la Incaso!

Nu cerem experiență, le vei învăța pe toate pe parcurs de la una dintre cele mai mari și dinamice echipe din țară.

Responsabilități:

  • Informarea persoanelor despre existența întârzierilor de plată și oferirea suportului informațional.

Beneficii:

  • Instruire gratuită;
  • Reduceri la Clinica HARPER MEDKLINIK;
  • Un pachet salarial atractiv, bazat pe salariu fix și sistem de bonusuri;
  • Echipă faină, teambuilding-uri interesante și șansa de a deveni independent financiar.

Hai la noi! Abia așteptăm să ne cunoaștem!

Ne poți trimite CV-ul tău la adresa: info@incaso.md

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
ciobu maria
5 star star star star star
05 Января 2024
sunt mulțumită de compania dvoastre ciibu maria
0

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Calea Ieșilor 10B
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?