Опубликовано вчера

Șef departament suport tehnic | Руководитель отдела техподдержки

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități:

  • Conducerea și gestionarea departamentului de suport tehnic, inclusiv recrutarea și formarea personalului.
  • Organizarea și monitorizarea proceselor de lucru în departament.
  • Dezvoltarea și optimizarea procedurilor și standardelor de service pentru clienți.
  • Organizarea și desfășurarea trainingurilor pentru angajați în vederea creșterii calificării lor.
  • Asigurarea unei răspunsuri la solicitările și plângerile clienților în mod prompt și eficient.
  • Monitorizarea și analizarea datelor privind performanța departamentului și dezvoltarea planurilor de îmbunătățire.

Cerințe:

  • Experiență în domeniul suportului tehnic sau a domeniilor conexe.
  • Experiență în conducerea unei echipe și abilități de leadership.
  • Educație tehnică sau înțelegere profundă a aspectelor tehnice.
  • Abilități excelente de comunicare și organizare.
  • Capacitate de analiză și luare a deciziilor.
  • Abordare orientată spre rezultate și dorința de îmbunătățire continuă.

Oferim:

  • Salariu competitiv și bonusuri.
  • Oportunități de creștere profesională și de carieră într-o companie în dezvoltare rapidă.
  • Lucrul într-un colectiv prietenos și profesionist.
  • Training și suport în dezvoltarea personală.
  • Beneficii și avantaje corporative.

Căutăm un profesionist talentat care să ne ajute să menținem un nivel înalt al serviciilor pentru clienți și să continuăm să creștem.
Trimiteți CV-ul la adresa hr@sequritygroup.md.

Așteptăm cu nerăbdare aplicațiile voastre și suntem pregătiți să vă întâmpinăm cu bucurie!

Обязанности:
  • Управление и руководство отделом технической поддержки, включая найм и обучение персонала.
  • Организация и контроль рабочих процессов в отделе.
  • Разработка и оптимизация процедур и стандартов обслуживания клиентов.
  • Организация и проведение обучения сотрудников для повышения квалификации.
  • Обеспечение своевременного и эффективного реагирования на запросы и обращения клиентов.
  • Мониторинг и анализ данных о производительности отдела и разработка планов по улучшению.
Требования:
  • Опыт работы в области технической поддержки или смежных сферах.
  • Опыт управления командой и навыки лидерства.
  • Техническое образование или глубокое техническое понимание.
  • Отличные коммуникативные и организационные навыки.
  • Способность анализа и принятия решений.
  • Ориентированный на результат подход и стремление к постоянному улучшению.
Мы предлагаем:
  • Конкурентную заработную плату и бонусы.
  • Возможность профессионального и карьерного роста в быстроразвивающейся компании.
  • Работу в дружном и профессиональном коллективе.
  • Обучение и поддержку в личном развитии.
  • Корпоративные преимущества и бенефиты.
Мы ищем талантливого профессионала, который вместе с нами будет поддерживать высокий уровень обслуживания клиентов и продолжать расти.

Отправьте свое резюме на hr@sequritygroup.md.

Мы ждем ваших заявок и готовы встретить вас с радостью!

Преимущества

Мобильный телефон

Скидки на продукты / услуги компании.

Tранспортные расходы

Кофе / чай / снеки

Зона отдыха

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

Гибкий рабочий график

Дополнительные выходные

Подарки на разные случаи жизни

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

Cine suntem?
O echipă de profesioniști, care prestează servicii în domeniul securității din anul 2002.
Victiana îmbină cu succes tehnologiile inovative, soluțiile unice, un nivel înalt de încredere și competențe. Suntem reprezentanți oficiali din Moldova ai furnizorului Nr. 1 în lume, de aceea suntem cei care dictează trendurile de securitate în țara noastră.

Oameni —
Inteligenți, curajoși, ambițioși. Succesul companiei noastre constă în miile de victorii personale și de echipă, obținute de fiecare dintre angajații noștri. Noi știm cum să comunicăm deschis, să ne bucurăm sincer, să ne susținem și să avem încredere unul în celălalt. Cu siguranță, acesta este secretul relațiilor profesionale de lungă durată.

Munca —
Care inspiră. Pentru că aici sunt apreciate și plătite realizările tale, se ține cont de aptitudinile tale. Ai parte de noi oferte. Сolegii se dezvoltă rapid și tu împreună cu ei. Acestea nu sunt doar cuvinte: la Victiana, fiecare al 6-lea angajat a fost promovat, iar durata medie a activității în cadrul companiei este de 4 ani.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Alexandru Hajdeu, 68
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?