Недавно опубликовано

Soferi (С,E) in Spania

Основная информация

Зарплата:
от 2 700 EUR
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Без образования
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Валенсия, За границей, Испания

Описание вакансии

Oferim:

  • Angajare oficială pe baza contractului de muncă. Contract pe Romania !
  •  Autovehicule DAF Euro 6 in stare perfecta de lucru
  •  Lucru cu semiremorci Frigorifice in Spania ! ( Tari tranzitate FR,DE,BE,NL,IT )
  •  Cartela SIM cu internet nelimitat
  •  Dispecerat 24/24. Comunicare pe WhatsApp
  •  Grafic de lucru 2 luni/1 luna. După dorința se poate mari perioada de lucru. Detaliile se discuta la convorbire. Bonus adaugator ( 200 euro ) la salariu pentru grafic 3 luni/1 luna.
  •  După 12000 km se achita suplimentar 100 euro / 1000 km
  •  Plata salariului 2 ori pe luna ( Data de 15,30/31 )
  •  Salariu se achita oficial pe card bancar

Cerințe:

  • Pașaport sau buletin Romanesc sau European !!!
  • Experiență în calitate de șofer pentru rute internaționale EU (categoriile C+E).
  •  Deținerea permisului de conducere (categoriile C+E) și a certificatelor de calificare profesională a șoferului (CPI).
  •  Deținerea cardului de șofer (tahografului).
  •  Lipsa antecedentelor penale.
  •  Sa dea dovada de mobilitate, punctualitate si responsabilitate.

+[показать номер]37369883828

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?