Недавно опубликовано

Vânzător consultant

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Echipa Bobbin este în căutare de VÂNZATOR - CONSULTANT în spațiul de creație.

Brandul este specializat în produse vestimentare de dame (cu producere  proprie autohtonă ) la fel și accesorii de sezon precum căciulițe, fulare, mănuși (handmade)pentru copii și adulți.

Comercializarea materiei prime precum - ate pentru tricot manual.

  • Experiență în domeniu
  • Comunicabilă, deschisă, binedispusă
  • Cunoașterea limbei române și ruse
  • Avantaj ar fi cunoștințele în domeniul croitorie
  • Program de lucru: 10:30 - 19:30
  • Zile lucrătoare în ture:  3 / 3

Spațiul nostru creativ se află în sectorul centru "Atrium"

Așteptăm cu drag să ne contactați la telefon: [показать номер]068019090 precum și CV pe adresa de email: antonellagobjila@gmail.com">antonellagobjila@gmail.com

О компании

Crearea, construirea și producerea articolelor vestimentare pentru femei. Ne aflam la Atrium.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?