Опубликовано вчера

Vânzător-consultant

Основная информация

Зарплата:
от 7 200 MDL
Вид занятости:
Full-time, Работа посменно, Гибкий график
Образование:
Без образования, Гимназия / Лицей, Высшее
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Cerințe față de candidat

  • Cunoașterea limbii ruse la nivel conversațional
  • Capacitate de a lucra în echipă și de a avea o atitudine proactivă
  • Disponibilitate de a lucra în ture și cu un program flexibil
  • Experiență în domeniul vânzărilor este binevenită, însă nu este obligatorie.
  • Candidații trebuie să fie responsabili, atenți și orientați către client.

Responsabilitățile candidatului

  • Să ofere suport și sfaturi clienților pentru alegerea produsului potrivit
  • Să gestioneze tranzacțiile de casă
  • Să mențină ordinea și curățenia la locul de muncă

Oferta companiei

  • Lucru în ture 3/2 zile (18 zile lucrătoare/lună)
  • Salariu începând cu 7200 lei
  • Contract indivitual de muncă

Ești pregătit să ni te alături? Trimite-ți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Vă așteptăm cu drag în echipa noastră!.

О компании

Magazinul Why Not, situat în CC Atrium, este specializat în vânzarea de accesorii pentru femei, inclusiv genți, rucsacuri, portmonee și bijuterii.

Suntem o companie relativ tânără, activând pe piață de mai mult de un an și suntem într-o continuă expansiune.

Echipa noastră este în creștere și am fi încântați să te avem alături de noi ca parte a familiei noastre!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Albișoara, 4
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?