Недавно опубликовано

Personal cu experiență în restaurantul Hanu Sărărie 1896 (Șef restaurant/tură, ospătari, bucătari, ajutoare bucatari, grataragiu, spălat vase, femeie serviciu)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Яссы

Описание вакансии

Restaurantul Hanu' Sărărie din Iași-Copou, str.Sărărie 144, angajează personal cu experienta pentru urmatoarele posturi de lucru: Șef restaurant/tură, ospătari, bucătari, ajutoare bucatari, grataragiu, spălat vase, femeie serviciu.Salariile vor fi negociate la interviu.

Beneficiați de:

training de pregatire;

suport constant in desfasurarea activitatii;

posibilitatea de promovare;

condiții moderne si mediu de lucru placut si profesionist.

Puteți aplica prin platormă, să ne expediați CV-ul pe adresa electronică klausinvest@yahoo.ro, să ne telefonați la nr de tel: +[показать номер]40 734004003,sau vă puteți prezenta și direct la han, zilnic.

Nu uitati de faptul ca vara se va termina curand, multe terase si restaurante inchizandu-se dupa data de 01 septembrie! Cautati-va din timp un loc sigur de munca.

Отправить резюме

О компании

Restaurantul este situat in Iasi-Romania,Copou,str,Sararie 144,langa Bojdeuca lui Creanga, la 20 km de vama Sculeni.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?