Недавно опубликовано

Lacatus, Sudor CO2, vopsitor industrial

Основная информация

Зарплата:
от 2 400 EUR
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
За границей, Испания

Описание вакансии

Pentru Santier Naval in Spania( reparatii navale ) angajam cu plecare imediată :

Cerințe:

  • Experiență
  • Seriozitate si punctualitate
  • Disponibilitate de plecare imediata

Asiguram:

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata (loc de munca stabil).
  • Transportul internațional dus / întors.
  •  Cazare gratuita in apartamente cu toate utilitățile necesare .
  • Transport de la locuința la locul de munca
  • Asigurare pe toata perioada contractuala.
  • SALARIUL negociabil la angajare care se plătește de trei ori pe lună.
  • Tariful orar se stabilește in urma interviului.

Daca doriți informații despre locul de munca,  vă rog să lăsați un număr de telefon sau un mesaj în privat si va contactam noi pentru detalii.

Ne puteți contacta si pe WhatsApp  la numărul de telefon :

[показать номер]0040.720.702.874 / [показать номер]0034651414630

Отправить резюме

О компании

Firma contractoare .

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?