Недавно опубликовано

Manager transport / Operations Manager

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania GAMMA LOGISTICS specialist în transport internațional de mărfuri, anunță deschiderea postului vacant pentru Manager transport / Operations Manager.

Principalele responsabilități:

  • Asigura managementul serviciilor de transport ale companiei
  • Comunicarea / consultarea clienților locali și din extern
  • Respectarea standardelor operaționale a companiei și a clienților
  • Verificarea și aprobarea documentație de însoțirea a mărfii
  • Perfectarea documentelor de transport cu respectarea normelor legale
  • Gestionează si optimizează toate procesele operaționale pentru a atinge cei mai buni termeni de tranzit la costuri optime.
  • Gestionează colaborarea dintre clienți si departamentele broker vamal / expediție

Cerințe:

  • Studii superioare
  • Cunoașterea limbii engleze scrise - la nivel avansat
  • Gândire strategica si creativă - de business
  • Pasionat de activitatea sa, profesionist, pro-activ si cu inițiativă
  • Experiența în calitate de manager logist sau specialist în domeniul vămuirii (reprezintă un avantaj)
  • Permis categoria B (reprezintă un avantaj)

Beneficiile oferite:

  • Se oferă instruire și integrare în activitățile aferent postului
  • Salariu motivant + bonusuri
  • Echipă energică și prietenoasă
  • Spațiu de lucru modern
  • Program de lucru: Luni- Vineri (9:00 – 17:30)
  • Angajare oficială + pachet social deplin

Vin-o în echipa noastră, expediază CV-ul la adresa electronică:

office@gammalogistics.eu Persoanele selectate în baza de CV vor fi contactate în scurt timp.

Mai multe detalii despre companie le găsiți pe pagina noastră web

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?