Опубликовано вчера

Designer Graphic

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe

  • Cunoașterea programelor de editare: Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign, After Effects, Corel Draw la nivel mediu/ avansat;
  • Experiență în domeniu de 1-2 ani;
  • Studii medii sau superioare;
  • Responsabilitate și creativitate.

Responsabilități

  • Crearea designului materialelor promoționale și de promovare online;
  • Crearea designului postărilor, bannerelor, materialelor video, machetelor grafice pentru broșuri, flyer, Social Media;
  • Realizarea conținutului grafic pentru diverse campanii de marketing.

Beneficii

  • Un pachet salarial motivant;
  • Un mediu de lucru plăcut într-un colectiv prietenos.

Expediați CV-ul la adresa electronică: diolsem@yahoo.com;
Telefon de contact: (+373) [показать номер]078 833 116 / (+373) [показать номер]079 987 706 / (+373) [показать номер]068 405 518 .

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Гидигич, com. Grătiești, M14 km. 260,96
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?