Недавно опубликовано

Montator bucătării în construcție Marea Britanie

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Англия, За границей, Лондон

Описание вакансии

Se caută Montator bucătării în Marea Britanie;

Cerințe:

  • să dețină pașaport românesc
  • să dețină permis de conducere românesc sau cu adresă MD în spate
  • să cunoască lucrul în construcție:
  • să nu aibă vicii cu alcoolul
  • să fie harnic și responsabil

Condiții de muncă:

  • salariu săptămânal
  • mașină de serviciu
  • este întâlnit la aeroport și traiul este oferit contra plată

Apelați pe WhatsApp +[показать номер]44 79 27 79 36 91 pentru mai multe detalii - Dumitru

Отправить резюме

О компании

Our construction company specializes in various services, including tile installation, kitchen construction and renovation, as well as interior and exterior painting and plastering. We take pride in our extensive industry experience and our professional approach to every project.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?