Опубликовано вчера

Montator articole sanitare, cabine de duș, mobilă pentru baie

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

”Linia H2O” cu o istorie de peste 28 de ani pe piața Republicii Moldova, este unul din liderii pieței comerțului cu produse tehnico-sanitare, gresie din ceramică, mobilă, laminat și uși de interior.

În acest moment, ne completăm showroom-ul magazinului cu un ajutor al vînzătorului (montator articole sanitare, cabine de duș, mobilă pentru baie).

Responsabilități:
  • Experiență în instalarea și dezinstalarea articolelor sanitare, cabinelor de duș, mobilei pentru baie în showroom-ul magazinului;
  • Formarea vitrinilor;
  • Verificarea stării tehnice a mărfii;
  • Pregătirea, împachetarea mărfii pentru clienți la necesitate.

Grafic de lucru - 5 zile/săptămână, flexibil, 8 ore de lucru.
Loc de muncă - punctul comercial str. Mihai Viteazul 21/1, mun.Chișinău.
Salariul - de la 10.000 lei
Dacă Vă interesează domeniul, aveți experiență de min. 1 an, așteptăm CV-ul la adresa: hr@liniah2o.md.

Detalii: [показать номер]079770041

Vă așteptăm în echipa Linia H2O!

О компании

Compania „Linia H2O”, cu o istorie de peste 28 ani pe piața Republicii Moldova, este unul dintre liderii pieței comerțului cu gresie, faianță și obiecte sanitare, în deplină ascensiune și dezvoltare.
În prezent suntem un colectiv tânăr și dinamic, cu propria rețea de magazine specializate.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Mihai Viteazul, Chișinău 6800, Молдова
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?