Опубликовано вчера

Agent-Comercial

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)

Описание вакансии

Cerințe:

  • Comunicare fluentă în limba Romînă si Rusă;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Utilizare la nivel mediu MS Office (Excel, Word), Internet;
  • Punctualitate, perseverență, atenție la detalii;
  • Atitudine pozitivă, optimism, răbdare;
  • Abilități de comunicare și putere de convingere;
  • Experiență în vinzări sau lucrul direct cu clienții.

Condiții de muncă:

  • Angajare oficială;
  • Lucru într-un colectiv tînăr și ambițios;
  • Posibilități de afirmare si dezvoltare;
  • Grafic de muncă Luni-Vineri de la 8:00-17:00 ;
  • Salariu corect corelat cu volumul de lucru îndeplinit (salariu fix + % din vinzări - de la 15000 lei)

Responsabilități:

  • Vizitarea și comunicarea cu clienții actuali ai companiei din toată țara;
  • Cautarea clienților noi, pregatirea si semnarea contractelor;
  • Înregistrarea comenzilor și controlul livrarii lor în termeni optimi;
  • Controlul amplasării produselor pe rafturi și amenajarea locurilor de vînzare;
  • Promovarea produselor companiei și atingerea obiectivelor propuse;
  • Oferirea informației calitative despre ofertele companiei, prezentarea produselor noi;
  • Instruirea și familiarizarea consultanților cu avantajele produselor companiei;
  • Recepționarea cerințelor si doleanțelor consultanților din magazine;
  • Controlul întîrzierilor de achitare a comenzilor livrate;
Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, mun. Chisinau, bd. Moscova 21
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?