Недавно опубликовано

Contabilă Operatoare

Основная информация

Зарплата:
9 100 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв, Старая почта

Описание вакансии

Persoana potrivită:

  • Deține experiență de muncă în domeniul contabilității primare;
  • Este utilizator PC avansat: programe de evidență contabilă, Microsoft Office;
  • Este proactivă și deschisă să învețe lucruri noi.

Se va ocupa de:

  • Introducerea și prelucrarea documentelor primare în softul de evidență contabilă;
  • Întocmirea actelor necesare expeditorilor pe rute;
  • Pregătirea rapoartelor aferente activității.

Condiții de muncă:

  • Grafic de muncă echilibrat: 8 ore pe zi, 5 zile pe săptămână (luni-vineri de la 9:00 la 18:00);
  • Oficiul este situat în sectorul Poșta Veche;
  • Salariu motivant și posibilitate de creștere profesională și salarială.

DETALII la [показать номер]078690725.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?