Недавно опубликовано

Editor foto/video

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Part-time
Образование:
Без образования, Гимназия / Лицей, Высшее
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)

Описание вакансии

Experienta ca si editor video/foto este binevenita. Abilitati de lucru in cele mai populare programe de editare (Adobe Photoshop, Sony Vegas Pro, etc)

Volumul de lucru nu este mare, va fi part-time si veti fi platit in dependenta de volumul de munca facut (suma se va discuta personal)

Daca esti interesat lasa un email la adresa: danielneaga95@gmail.com

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?