Недавно опубликовано

Arhitect Junior

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Studii superioare de specialitate
  • experiență de lucru în domeniu: minim 2 ani;
  • cunoașterea softurilor de specialitate: ArhiCAD sau REVIT, AutoCAD, Lumion;

Responsabilități:

  • Elaborarea atât a conceptelor 2D și 3D precum și a desenelor tehnice și a proiectelor de execuție la diferite tipuri de proiecte;
  • Punctualitate și seriozitate;
  • Atenție deosebită la detalii;
  • Responsabilitate;
  • Creativitate.

Oferim:

  • Salariu fix+Bonus
  • Suport și susținere din partea echipei, în dezvoltarea profesională;

Program de muncă: 09:00-18:00

Dacă te regăsești în această descriere, te rugăm să ne trimiți CV-ul la adresa de email irion.info@gmail.com sau să ne apelezi la numărul de telefon [показать номер]060498302.

О компании

Irion Company este entitatea de proiectare și construcțiii ce îmbină o bună pregătire profesională. Tehnologia, responsabilitatea și tendințele noi în construcții sunt elementele care furnizează clienților noștri proiecte de calitate, la termen și cu o execuție economică. Acoperim întreaga gamă de servicii de proiectare, prin propriile resurse sau prin partenerii noștri. Irion Company are capacitatea necesară să vă susțină proiectul de construcții de la început (viziunea beneficiarului) până la sfârșit (recepția finală a construcției).

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?