Опубликовано вчера

Lucratori la depozit, Germania, (Radevormwald)

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 2 000 EUR
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Германия, За границей

Описание вакансии

Scurtă descriere a poziției vacante

Helvetia HR GmbH este în căutarea a muncitorilor entuziaști pentru a lucra în Germania (Radevormwald) pe o poziție full-time, temporară. Nu necesităm experiență de lucru anterioară, toți candidații sunt bineveniți!

Cerințele față de candidat
  • Disponibilitatea de a lucra full-time pe o perioadă temporară;
  • Permisiunea de a lucra în Germania;
  • Abilități de comunicare eficiente;
  • Abilitatea de a lucra în echipă;
  • Responsabilitate și conștiinciozitate.
Responsabilitățile candidatului

Candidații selectați vor fi responsabili de realizarea sarcinilor de zi cu zi atribuite de supervizor. Acestea pot include pregătirea și manipularea materialelor, menținerea curățeniei la locul de muncă și asigurarea unui mediu de lucru sigur și productiv.

Oferta companiei

Persoanele selectate vor fi angajate de Helvetia HR GmbH pe un contract sezonier cu un salariu de la 2000 EUR. Compania noastră oferă un mediu de lucru prietenos și profesionist. Îmbunătățirea profesională și personală a angajaților noștri este o prioritate pentru noi, de aceea oferim sesiuni de formare și dezvoltare continuă a competențelor.

Procesul de depunere a candidaturii

Dacă sunteți interesat de această oportunitate, vă încurajăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră prin intermediul platformei delucru.md.

Ключевые навыки
Lucru în echipa Rezistența fizică

Преимущества

Бонусы и премии

О компании

   Cu cei 14 ani de experiență în organizarea muncii, suntem în măsură să îndeplinim cele mai înalte cerințe ale candidaților noștri. Datorită muncii fiabile a angajaților noștri în Germania, mulți clienți aparținând celor mai mari corporații germane au avut încredere în noi, ceea ce ne permite să oferim o muncă stabilă și în curs de dezvoltare pentru candidații noștri.

   Datorită imigrației standartul de viață a multor oameni se îmbunătățește rapid. Acest lucru ne-a permis să construim un model al nostru care se bazează pe munca din Germania, pe cîștigul salariilor europene germane și pe viața de familie din țara de origine.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Германия, Dortmund, Zum Lonnenhohl 38,
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?