Опубликовано вчера

Angajari imediate Germania

Основная информация

Зарплата:
от 1 500 EUR
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Без опыта
Город:
За границей

Описание вакансии

Cerințe: Dorinta de lucru, invatarea cifrelor in limba germana de la 0 la 100, va ajutam cu materialul daca doriti.
Condiții de muncă: Se lucreaza 8-10 ore pe zi , 5-6 zile in saptamina, la unele depozite se lucreaza in ture. salariu incepe de la 13€ bruto la ora la fiecare ora in plus se adauga 25?aus la salariu , zilele de duminica cu 50% si pentru zilele de sarbatori nationale un adaus de 100%.
Responsabilități: Lucrul se efectuaza la depozit se string cutiile de marfuri din depozit si se aranjeaza pe palete, pentru a cunoaste cite cutii sa luati si de pe care rind este necesar sa stiti cifrele cum am scris mai sus de la 0 la 100

Ключевые навыки
Lucru în echipa Răbdare Rezistența fizică

Преимущества

Tранспортные расходы

Бонусы и премии

Рабочая форма

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

   Cu cei 14 ani de experiență în organizarea muncii, suntem în măsură să îndeplinim cele mai înalte cerințe ale candidaților noștri. Datorită muncii fiabile a angajaților noștri în Germania, mulți clienți aparținând celor mai mari corporații germane au avut încredere în noi, ceea ce ne permite să oferim o muncă stabilă și în curs de dezvoltare pentru candidații noștri.

   Datorită imigrației standartul de viață a multor oameni se îmbunătățește rapid. Acest lucru ne-a permis să construim un model al nostru care se bazează pe munca din Germania, pe cîștigul salariilor europene germane și pe viața de familie din țara de origine.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?