Опубликовано вчера

Asistent Director (1500 Euro)

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 1 500 EUR
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Job-ul care iți dă motive să rămâi!
Fiecare are motivele sale pentru care aplică la un job, dar motivele pentru care rămânem și ne place locul nostru de muncă sunt date și de echipă, manager și Companie.

Ce cautam la viitorul/viitoarea coleg/a:

  • Capacitatea de autoorganizare, loialitate, rezistență la stres, abilități de comunicare, dicție bună;
  • Cunoașterea etichetei în sfera afacerilor;
  • Studii superioare finisate;
  • Cunoașterea limbii române și a limbii ruse;
  • Cunoștințe de operare pe calculator: Word, Excel – nivel mediu/avansat;
  • Capacitatea de a lucra și a respecta termenii limită.
  • Experiență minim 1 an

Responsabilitățile principale:

  • Întocmirea și planificarea agendei Directorului;
  • Monitorizarea corespondenței și efectuarea convorbirilor telefonice;
  • Organizarea întîlnirilor, negocierilor de afaceri și recepțiilor;
  • Înregistrarea și deservirea vizitatorilor, clienților, oaspeților, partenerilor;
  • Elaborarea proceselor verbale la intalnirile/sedintele organizate de Director;
  • Menținerea unei legături permanentă între Director şi șefii de departamente.

ATENTIE: Expediați CV-ul cu POZA la adresa electronică: hr@proimobil.md, cu mențiunea ”Asistent Director” și indicați numărul de contact.

Ключевые навыки
Abilități de ascultare Abilități de comunicare Adaptabilitate Agile Business Analysis Atenție la detalii și simț estetic Comunicare clară și eficientă Cunoștințe generale despre afaceri Gândire critică Inteligență emoțională Abilitatea de a învăța rapid Abilitatea de a soluționa eficient problemele

О компании

Pro Imobil.MD a fost înființată în Chișinău ca o companie concentrată spre satisfacerea eficientă a clienților și deservirea lor la cea mai înaltă calitate în toate solicitările din imobiliare.

În timp, compania domină piața imobiliară din Republica Moldova prin orientare către client, oferindu-i atât o susținere profesională, cât și înțelegerea nevoilor personale.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?