Недавно опубликовано

Operator Call Center

AXIOMA
5 star star star star star 1 отзыв
AXIOMA

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Образование:
Среднее специальное
Oпыт:
Без опыта
Город:
Буюканы, Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Abilități de comunicare, convingător și energic;
  • Organizată, disciplinată, axată pe rezultat;
  • Abilități de negociere și/sau de mediere / aplanare a unui litigiu;
  • Cunoștințe a limbii române și ruse (fluent).
  • Studii medii și/sau superioare.

Oferta:

  • Instruire inițială și continuă – gratuită;
  • Reduceri la Clinica HARPER MEDKLINIK;
  • Un pachet salarial atractiv, bazat pe salariu fix și sistem de bonusuri;
  • Șansa de a face parte dintr-o echipă dinamică și profesionistă.

Regimul de lucru: full-time, par-time.

Locul de muncă: mun. Chișinău, sediul INCASO, Calea Iesilor 10B

CV-ul rugăm sa-l expediați la adresa: info@incaso.md

Prin expedierea CV-ului de angajare la functia Operator Call Centru, candidatul isi exprima consimtamintul privind prelucrarea datelor cu caracter personal de catre potentialul angajator INCASO

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

INCASO este specializata in colectarea si recuperarea datoriilor restante. INCASO își vede misiunea în a îmbunătăți cultura plăților si a activității economice din Moldova.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
ciobu maria
5 star star star star star
05 Января 2024
sunt mulțumită de compania dvoastre ciibu maria
0

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Calea Ieșilor 10B
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?