Недавно опубликовано

Office Manager

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Cerințe:

  • Studii superioare juridice sau economice
  • Experienţă la un post similar, min. 2 ani
  • Bune abilități de comunicare, amabila
  • Cunoaşterea limbii engleze la nivel de comunicare şi scris (perfectarea documentelor în engleză)
  • Un utilizator încrezut de PC, Internet.
  • Cunoştinţe de management, secretariat
  • Abilitaţi de coordonare, planificare şi organizare
  • Abilităţi de gestiune a conflictelor

Condiții de muncă:

  • Salariu se discuta la interviu
  • Oficiu in centrul orasului str. Petru Movila
  • Lucru în oficiu cu normă întreagă de la 9:00 la 18:00 (luni-vineri)
  • Pachetul oficial de angajare și social în conformitate cu legislația Republicii Moldova
  • Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă

Responsabilități:

  • Procesarea cererilor primite de la clienți si partneri;
  • Pregătirea ofertelor comerciale și a contractelor;
  • Comunicarea cu partenerii din numele companiei;
  • Conlucrarea cu clienții existenți;
  • Gestionarea, înregistrarea şi repartizarea corespondenţei primite/emise;
  • Intocmirea si redactarea corespondenţei de afaceri necesară desfăşurării activităţii zilnice;
  • Întreținerea oficiului cu cele necesare;
  • Emiterea facturilor

Atentie!!!

În CV este necesar să indicați funcția pentru care solicitați, mărimea salariului dorit și să plasați fotografia Dumneavoastră.

Email: office@eragreat

Отправить резюме

О компании

ERAGREAT is a team of highly skilled professionals, with strong experience in energy products trading, acting as Agents to guarantee tailored business solutions for each of our Suppliers or Consumers.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?