Недавно опубликовано

Tehnician de lăcătușerie cu experiență

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Англия, Лондон

Описание вакансии

Top Locksmith Vancouver este o companie de lăcătușerie de încredere și de renume situată în Vancouver, BC, Canada. Furnizăm servicii de lăcătușerie excepționale din 2013 și am ajuns să angajăm 16 tehnicieni calificați, care sunt dedicați să ofere clienților noștri o manoperă de înaltă calitate. Zona noastră de servicii include Vancouver și orașele din jur și oferim o gamă largă de servicii pentru a satisface nevoile clienților rezidențiali și comerciali.

Misiunea noastră la Top Locksmith Vancouver este de a oferi clienților noștri cele mai bune servicii de lăcătușerie posibile. Ne angajăm să oferim clienților noștri servicii prompte, fiabile și profesionale, asigurându-le satisfacția completă. Echipa noastră este inspirată de satisfacția clienților noștri și de oportunitatea de a-i ajuta să se simtă în siguranță și securitate.

Top Locksmith Vancouver caută în prezent un Tehnician de lăcătușerie cu experiență pentru a se alătura echipei noastre. În calitate de tehnician de lăcătușerie, veți fi responsabil pentru furnizarea de servicii de lăcătușerie excepționale clienților noștri. Rolul tău va fi de a efectua o varietate de sarcini legate de servicii de lăcătușerie mobilă, schimbare de încuietori, recondiționare de încuietori, deblocări de urgență, lăcătușerie comercială, reparații de uși și rame, lăcătușerie rezidențială și servicii de lăcătușerie auto.

Responsabilități:

  • Efectuați o varietate de servicii de lăcătușerie, inclusiv instalarea, repararea și întreținerea încuietorilor, cheilor și sistemelor de securitate.
  • Furnizarea de servicii de blocare de urgență pentru clienții care au nevoie
  • Răspundeți prompt și profesionist la apelurile de serviciu
  • Menținerea unor înregistrări precise și detaliate ale tuturor apelurilor de service și reparațiilor
  • Asigurați utilizarea și întreținerea corespunzătoare a echipamentelor și instrumentelor
  • Furnizați servicii excepționale pentru clienți și păstrați o atitudine pozitivă și profesională
  • Identificați și rezolvați problemele legate de încuietori, chei și sisteme de securitate
  • Oferiți sfaturi și recomandări clienților cu privire la modul în care își pot îmbunătăți măsurile de securitate

Cerințe:

  • Diplomă de bacalaureat sau echivalent
  • Minim 3 ani de experiență în industria de lăcătușerie
  • Finalizarea unui program de ucenicie în domeniul lăcătușeriei sau o pregătire echivalentă
  • Cunoașterea diferitelor tipuri de încuietori și sisteme de securitate
  • Abilități puternice de rezolvare a problemelor și abilități analitice
  • Abilități excelente de comunicare și de servire a clienților
  • Orientat spre detalii, cu capacitatea de a menține înregistrări precise și detaliate
  • Permis de conducere valabil și transport de încredere

Condiții de lucru:

  • Post cu normă întreagă, cu program de lucru flexibil
  • Salariu competitiv în funcție de experiență
  • Pachet de beneficii, inclusiv asigurare medicală, dentară și de vedere
  • Oportunități de avansare în carieră și dezvoltare profesională

Căutăm un tehnician lăcătuș calificat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă îndepliniți cerințele și sunteți interesat de acest post, vă rugăm să trimiteți CV-ul și scrisoarea de intenție la emergencylocksmith@tofeat.com. Așteptăm cu nerăbdare să avem vești de la dumneavoastră.

Отправить резюме

О компании

Top Locksmith Vancouver is a reputable locksmith company located in Vancouver, BC, Canada. Our service area includes Vancouver and surrounding cities, where we provide high-quality locksmith services to both residential and commercial clients. Our company was established in 2013, and we have since grown to employ 16 skilled locksmiths who are dedicated to delivering exceptional services.

At Top Locksmith Vancouver, we offer a wide range of services to meet the needs of our clients. Our services include mobile locksmith services, lock change, lock rekey, emergency lockouts, commercial locksmith services, door and frame repair, residential locksmith services, and automotive locksmith services. We take pride in being able to offer comprehensive solutions to our clients, ensuring that we can handle any locksmith-related problem they may have.

Our main benefit to our customers is that we operate 24 hours a day, 7 days a week, with no weekends or holidays. We understand that locksmith emergencies can happen at any time, and our commitment to being available around the clock is a testament to our dedication to customer service.

Our mission at Top Locksmith Vancouver is to provide our clients with the highest level of service possible. We are committed to delivering quality workmanship, using the best materials, and providing prompt and courteous service. Our principles are founded on honesty, integrity, and professionalism. We believe that building long-term relationships with our clients is the key to our success.

Our core values at Top Locksmith Vancouver include a commitment to customer satisfaction, a focus on quality, and a dedication to continuous improvement. We are committed to ensuring that every customer is satisfied with our services, and we constantly strive to improve the quality of our work.

At Top Locksmith Vancouver, customer safety is our top priority. We take all necessary precautions to ensure that our clients are safe and secure. We only use high-quality materials and equipment, and our technicians are fully trained and licensed. We also offer advice and tips to our clients on how they can improve their own safety and security.

If you are looking for a reliable locksmith company that can solve all your locksmith-related problems, then Top Locksmith Vancouver is the right choice for you. We are committed to providing exceptional services, and our team of skilled technicians is always ready to assist you. For more information or to request our services, please call us at (778) 906-2953.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?