Недавно опубликовано

Specialist SSM

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)

Описание вакансии

Verum Group Agro Trading angajează Specialist SSM

Locația – c. Gura Camencii, r. Florești

Compania oferă:

  • Salariu motivant (10 000 lei);
  • Prânzuri gratuite și compensarea combustibilului;
  • Stabilitate într-o companie dinamică și prosperă;
  • Posibilități de creștere profesională;
  • Instruire continuă din contul Companiei.

Responsabilități:

  • Asigurarea controlului și aplicarea tuturor reglementărilor legislative cu privire la SSM;
  • Monitorizarea efectuării instruirilor angajaților în domeniul SSM;
  • Elaborarea pachetului de instrucţiuni de SSM necesare în procesul de activitate al companiei;
  • Elaborarea și întocmirea fișelor personale de instruire a angajaților în domeniul SSM;
  • Identificarea și evaluarea factorilor de risc profesional la locul de muncă, cu întocmirea fişelor de evaluare respective;
  • Întocmirea planului de protecţie şi prevenire și al programului anual de SSM;
  • Evidența registrelor și a tuturor actelor normative în vigoare.

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare / medii (tehnice) și nivelul II de pregătire în domeniul SSM;
  • Experiență de cel puțin 3 ani în domeniul SSM;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Cunoștințe bune de operare a PC;
  • Spirit analitic, competențe de organizare, raportare, planificare și control.

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa: ancom@verum.md

Detalii la numărul de telefon: 0 788 99 242

Te așteptăm cu mare drag în Echipa noastră!

Notă: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

Отправить резюме

О компании

  • Ancom-Agro является частью Группы Компаний VERUM, одного из ведущих агропромышленных холдингов Молдовы
  • Компания Ancom-Agro основана в 2014 г. и входит в пятерку ведущих трейдеров зерновых и масличных с оборотом свыше 200 тыс. тонн в год
  • Элеватор компании мощностью 86 тысяч тонн самый крупный на севере Молдовы
  • Закупаем у агрохозяйств и храним на элеваторах свыше 200 тысяч тонн зерновых и масличных в год
  • Поставляем необходимое количество сырья по установленным параметрам качества перерабатывающим предприятиям, животноводческим комплексам и производителям растительного масла
  • Экспортируем большие объемы зерновых, подсолнечника и рапса нашим стабильным партнерам в странах Черноморского и Средиземноморского бассейнов

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:
Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?